O nas

Kaminski Nábytek - Rafał Jan Kamiński, Frýdecká 597/6, 737 01 Český Těšín, IČ: 03565530l, tel:+420 731 077 146, e-mail: kancelar@tojenabytek.cz

 

Firma Rafal Jan Kamiński je výrobce, který je na trhu již několik let. Naše firma vznikla, aby pomohla klientům
v provedení vlastního, jedinečného a přizpůsobeného individuálním potřebám nábytku. Specializujeme se výrobou nábytku do domů, kanceláří a hotelů. V naší nabídce máme širokou škálu produktů. Kolekce jsou systematicky rozšiřované o nový nábytek, který je vyroben z nejkvalitnějších materiálů stejně tak dbáme o estetiku našich výrobků. Naše výrobky si našly mnoho příznivců na zahraničních náročných trzích, kde je kvalita výrobku na prvním místě. Díky spolupráci s těmi nejlepšími firmami je náš nábytek neobyčejně funkční a komfortní.

Realizujeme projekty pro firmy stejně jako pro individuálni klienty.
Pokud máte vlastní zajímavý nápad a chcete vytvořit jedinečný projekt, kontaktujte nás, my ho vyrobíme a současně Vám zaručujeme nejižší cenu!
Díky spolehlivosti a svědomitosti našich pracovníků zaručujeme tu nejvyšší kvalitu výrobků po mnoho let! Nábytek bude doručen přímo ke dveřím Vašeho bydlení naší dopravou nebo prostřednictvím kurýrní služby. Samozřejmě existuje možnost osobního odběru. 

Mottem naší společnosti je nabídnout Vám produkt o jakém sníte dle Vašeho očekávání. 
Zveme ke spolupráci domácí i zahraniční firmy. Zaručujeme nejnižší ceny a rychlou dobu dodání zboží.

© lipik.cz 2016